Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /web/htdocs4/altinosk/home/www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 17
Akustické prvky - Altino

Akustické prvky

Akustické panely okrem schopnosti tlmiť hluk dodávajú interiéru elegantný nádych v priestoroch kancelárií, konferenčnej miestnosti, recepcie a pod.
Vďaka zníženiu hladiny hluku z kancelárskeho vybavenia ale aj z komunikacie pracovníkov vzniká príjemnejšie prostredie, ktoré poskytuje väčšiu pohodu pri práci ako aj znižuje stresový faktor vytváraný hlukom.

Nástenné, stropné, ale ak iné akustické prvky sú vyrobené z jedinečného materiálu EcoSund, ktory sa vyrába recykláciou PET fliaš. Tento základný materiál je k dispozícii vo viacerých farbách a s možnosťou laminovania s niekoľkými rôznymi textíliami. Hrúbka absorbéra sa mení podľa typu prvku a jeho využitia. Tieto modulárne nástenné ale aj stropné  panely je možné jednoducho kombinovať, a vytvoriť tak rôzne zaujímavé vzory v rozličných farbách.

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť či máte záujem o naše služby ? Neváhajte nás kontaktovať